Współpraca z architektami

    • obsluga inwestycji small

Heban Współpracuje...


Od lat współpracujemy z architektami! Dostarczaliśmy materiały budowlane i wykończeniowe do wielu ciekawych przedsięwzięć.

Poniżej krótki zarys obiektów hotelarskich, w których budowaniu i wykończeniu uczestniczyliśmy!Leśny Dwór

Leśny Dwór

Rezydencja "Leśny Dwór" jest położona w malowniczych okolicach Beskidu Sądeckiego, a dokładniej Suchej Doliny, w miejscowości Kosarzyska (Piwniczna Zdrój). Bogate walory naturalne, czyste powietrze i niemalże "dziewicze" góry czynią z tego miejsca wymarzone miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Hotel Klimek

Hotel Klimek

Hotel Klimek **** SPA. Z serca gór Beskidu Sądeckiego, z doliny potoku Szczawnika i Popradzkiego Parku Krajobrazowego zapraszamy Państwa na wypoczynek do Muszyny Złockie. Dla Gości ceniących relaks, chcących poświęcić czas na odnowę biologiczną, rodzinny wypoczynek w górach, lubiących sport i turystykę przygotowaliśmy idealną ofertę.

Hotel Stok

Hotel Stok

Hotelu Stok w Wiśle położony jest w sercu Beskidu Śląskiego, w malowniczej dolinie Jawornika, jednego ze źródłowych potoków największej polskiej rzeki Wisły. Położenie hotelu w górach powoduje iż jest to wymarzone miejsce, by podziwiać górską przyrodę, odnaleźć ślady historii regionu i góralskiej tradycji.

Hotel Marsel

Hotel Marsel

Hotel Marsel to nowoczesny i ekskluzywny obiekt położony w bardzo cennym przyrodniczo, atrakcyjnym turystycznie otoczeniu Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego w odległości 10km od centrum Płocka i 97km od Warszawy.
 

Hotel Mistral

Hotel Mistral

Nowoczesny Hotel Mistral Sport w Gniewinie położony jest na wzgórzach na Kaszubach. Jest to niezwykle malownicza okolica nazywana często "zielonym zakętkiem". Jest to niezwykle nowoczesny obiekt położony w niedalekiej odległości od stadionu PGE Arena, na którym odbywać się będą mecze UEFA Euro 2012.