Farby lakiery rozcieńczalniki

LAKIERY I FARBY - KRAKÓW - OFERTA DLA FIRM

Dobre wykończenie wieńczy projekty budowlane. W firmie HEBAN to rozumiemy. Z pełnym zaangażowaniem wspieramy inwestorów i wykonawców na ostatnim etapie prac inwestycyjnych. Zaopatrujemy również poprzez hurtową sprzedaż farb i lakierów szeroką sieć składów i sklepów budowlanych w Małopolsce. 
Farby wewnętrzne i elewacyjne, farby do drewna i metalu, lakiery, lakierobejce – pozwalają wpasować nowy obiekt w otoczenie architektoniczne, jak również stworzyć wnętrza zgodne z wizją. Nasi Klienci mogą wybierać spośród niezliczonej ilości kolorów, odcieni i efektów dostępnych na rynku farbiarskim. Wraz z farbami oferujemy niezbędne rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Dostępne w ofercie HEBAN Kraków farby specjalistyczne, lakiery, lakierobejce i impregnaty zapewnią niezbędną ochronę wykańczanych powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.


MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Logo Caparol
Logo Tikkurila
Realizacje-03-imperial capital wadowicka
Realizacje-04-konopnicka-park3
Realizacje-05-avia_czyzyny
Realizacje-06-unity center
Realizacje-06-unity center
Realizacje-06-unity center
Realizacje-06-unity center
mieszalniki farb i tynków - hurtownia Kraków
izolacje termiczne Kraków
styropian, wełna mineralna Kraków

Prace wykończeniowe to moment, w którym wizje, plany i nadzieje związane z wnętrzami nabierają ostatecznego kształtu. Już bardzo niewiele dzieli od zakończenia inwestycji.

Zdajemy sobie sprawę, że właśnie na tym etapie prac istotny jest dostęp do miejsca, które gwarantuje szeroki wybór materiałów. Dlatego HEBAN – lider w dostarczaniu produktów wykończeniowych oraz budowlanych – posiada bogatą ofertę materiałów niezbędnych na ostatnim etapie prac remontowo-budowlanych.

By trafić w każde gusta oraz w pełni odpowiedzieć na oczekiwania stawiane względem wykończenia wnętrz, dystrybuujemy farby najwyższej jakości (zrobione z półproduktów, żywic i pigmentów), które powstają przy zastosowaniu najnowszych technologii. W naszej ofercie posiadamy farby we wszystkich stopniach połysku, a produkty pochodzą od cenionych producentów oraz spełniają wymagane normy oraz atesty.

Ale HEBAN to nie tylko hurtownia z farbami. Wiemy, jak ważny jest czas i możliwość zrobienia kompletnego zamówienia w jednym miejscu, dlatego nasza hurtownia farb oferuje szeroki wybór dostępnych od ręki rozpuszczalników czy akcesoriów, niezbędnych do przeprowadzenia prac wykończeniowych. Proponujemy m.in. lakierobejce, impregnaty i lakiery (hurt).

HURTOWNIA FARB – KRAKÓW TO DOSKONAŁE MIEJSCE NA ZAKUPY MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Dbamy o to, by zaopatrywać w profesjonalne materiały wykończeniowe – od lakierów i rozpuszczalników, po farby. Hurtownia oferuje szeroki wybór produktów, dzięki którym w życie wejdzie nawet najśmielszy projekt wnętrzarski. Na półkach czekają farby elewacyjne, farby emulsyjne i emalie wewnętrzne, przeznaczone do zastosowania m.in. na powierzchniach z drewna czy metalu. Gwarantujemy szeroki wybór kolorów, odcieni i nowoczesnych efektów.

Hurtowa sprzedaż farb wiodących marek to nie wszystko. Gdy żaden z gotowych produktów zamkniętych w puszkach nie spełnia kolorystycznych oczekiwań, proponujemy dobór idealnego odcienia w dziewięciu markowych mieszalnikach – gwarantujemy wybór z ponad 100 tys. barw.

PROFESJONALNA HURTOWNIA - LAKIERY I FARBY - KRAKÓW – TU GROMADZIMY WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY

 

Od lat zaopatrujemy składy i sklepy budowlane w profesjonalne produkty budowlano-wykończeniowe. Dbamy o to, by jako dystrybutor farb oferować emulsje oraz emalie najwyższej jakości. Poza możliwością wyboru kolorów z mieszalnika, proponujemy gotowe produkty dziewięciu cenionych na rynku i wśród klientów marek. Hurtownia farb i lakierów HEBAN oferuje farby poniższych marek:

 • Dekoral – producent farb do sufitów, ścian i fasad, emalii do metalu, drewna i betonu oraz gruntów

dekoral - hurtownia farb krakow
Źródło: Materiały producenta

 

 • Caparol – rodzinna firma, w której produkuje się m.in. farby elewacyjne, grunty i produkty do malowania wnętrz.
 • Beckers – producent artykułów przeznaczonych do dekorowania ścian i ochrony powierzchni.

 • Tikkurila – marka oferuje szeroką gamę produktów stworzonych ze starannie dobranych surowców.
 • Sigma Coatings – marka dysponuje produktami do zastosowania zarówno we wnętrzach (szczególnie salach konferencyjnych oraz biurach), jak i na fasadach budynków.
 • Jedynka – producent oferuje łatwe w użyciu farby i środki ochrony do ścian, elewacji, metalu, czy drewna.

jedynka - hurtownia z farbamiŹródło: Materiały producenta

 

 • Polifarb Dębica – portfolio marki wypełniają artykuły do wnętrz oraz rozwiązania do wykorzystania w przemyśle i budownictwie.
 • Polifarb Łódź – polska firma, która proponuje farby, emalie, a także lakiery do wykorzystania przez klientów indywidualnych oraz w przemyśle.
 • Śnieżka – producent licznych farb do ścian i sufitów, jak również produktów do drewna i metalu.

śnieżka - hurtowa sprzedaż farbŹródło: Materiały producenta

Farby i lakiery - FAQ

 1. Czy podczas wizyty w hurtowni HEBAN można liczyć na profesjonalne doradztwo?
Tak. Nasi handlowcy, doświadczeni na rynku farb i lakierów, wspomogą swoją poradą na każdym etapie zamówienia.

 1. Czy HEBAN to wyłącznie hurtownia farb?
Posiadamy bogatą ofertę produktów budowlano-remontowych, co pozwala na kompleksowe zaopatrzenie dystrybutorów, inwestorów oraz wykonawców. HEBAN Kraków to nie tylko farby, mamy w ofercie również rozpuszczalnik do farb oraz rozcieńczalnik. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór stolarki drzwiowej, podłóg, termoizolacji, czy chemii budowlanej i narzędzi. Klientów indywidualnych zapraszamy do salonu HOFF, który znajduje się obok siedziby HEBAN. Marka HOFF jest własnością Grupy HEBAN.

HEBAN to także hurtownia lakierów. Kraków – tu znajduje się nasza siedziba, gdzie gromadzimy asortyment.

 1. Kiedy warto skorzystać z mieszalnika?
Z mieszalnika warto skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy poszukiwania idealnego koloru, wśród oferowanych farb zamkniętych w puszkach, okazują się nieskuteczne. Farba z mieszalnika pozwala na indywidualizację barwy ścian lub elewacji. W uzyskaniu odpowiedniego koloru pomogą specjaliści.

 1. Jak zamówić farby?
Niezbędne produkty można zamówić podczas wizyty w naszej siedzibie. Hurtownia farb (Kraków, ul. Kosocicka 7) czynna jest od poniedziałku do piątku. Zamówienia można także składać przy pomocy wygodnego systemu online EZAM – opcja dla Partnerów B2B.

 1. Do jakich powierzchni dostępne są farby w hurtowni HEBAN?
Dystrybutor farb HEBAN oferuje wysokiej jakości farby elewacyjne, wewnętrzne, a także farby do drewna, metalu, lakiery oraz lakierobejce.