Farby lakiery rozcieńczalniki

BOGATA PALETA BARW WYSOKIEJ JAKOŚCI FARB I LAKIERÓW - OFERTA DLA FIRM

Dobre wykończenie wieńczy projekty budowlane. W firmie HEBAN to rozumiemy. Z pełnym zaangażowaniem wspieramy inwestorów i wykonawców na ostatnim etapie prac inwestycyjnych. Zaopatrujemy również szeroką sieć składów i sklepów budowlanych w Małopolsce. 
Farby wewnętrzne i elewacyjne, farby do drewna i metalu, lakiery, lakierobejce – pozwalają wpasować nowy obiekt w otoczenie architektoniczne, jak również stworzyć wnętrza zgodne z wizją. Nasi Klienci mogą wybierać spośród niezliczonej ilości kolorów, odcieni i efektów dostępnych na rynku farbiarskim. Wraz z farbami oferujemy niezbędne rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Dostępne w ofercie HEBAN lakiery, lakierobejce i impregnaty zapewnią niezbędną ochronę wykańczanych powierzchni drewnianych na zewnątrz budynków.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Dystrybucja: hurtownia@heban.net
Inwestorzy i wykonawcy: +48 501 854 545  farby-inwest@heban.net

farby i rozcieńczalniki heban


MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Logo Caparol
Logo Tikkurila
Realizacje-03-imperial capital wadowicka
Realizacje-04-konopnicka-park3
Realizacje-05-avia_czyzyny
Realizacje-06-unity center
Realizacje-06-unity center
Realizacje-06-unity center
Realizacje-06-unity center


Szeroka oferta farb, lakierów i akcesoriów malarskich HEBAN umożliwia wygodne dokonanie zakupu potrzebnych materiałów wykończeniowych w jednym miejscu. Zapewniamy możliwość wybrania gotowego koloru z naszej szerokiej gamy barw i producentów farb i lakierów, jak również stworzenie własnego, pożądanego odcienia w naszych mieszalnikach. Wybór z ponad 100 tysięcy kolorów z mieszalników, choć z pozoru wydaje się skomplikowany, daje w efekcie pożądaną przez Klienta barwę oraz efekt końcowy. W przypadku indywidualnych preferencji co do koloru farby gwarantujemy pełne zaangażowanie i pomoc w stworzeniu bądź odwzorowaniu pożądanego przez Klienta odcienia. W naszej ofercie posiadamy farby we wszystkich stopniach połysku. Nasi handlowcy z wieloletnim doświadczeniem na rynku farb i lakierów zapewniają profesjonalne doradztwo na każdym etapie zamówienia. Oferujemy farby najwyższej jakości wyprodukowane z półproduktów, żywic i pigmentów przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

cms_tresc_banner_01
cms_tresc_banner_02
cms_tresc_banner_03