O firmie

LIDER W DOSTARCZANIU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYKOŃCZENIOWYCH

Firma HEBAN powstała, aby zapewniać inwestorom, firmom wykonawczym i handlowym płynny dostęp do bogatej oferty wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych. Prowadzimy sklep i hurtownię budowlaną. Kraków to nasz główny rynek, ale z powodzeniem obsługujemy całą Małopolskę. Nasza hurtownia budowlana wyróżnia się doświadczeniem w branży budowlanej i znajomością potrzeb naszych Klientów i Partnerów.

Obecnie jesteśmy wiodącym dystrybutorem materiałów budowlanych, materiałów do wykończenia wnętrz, systemów dociepleniowych, drzwi, podłóg, glazury, ceramiki sanitarnej, armatury i chemii budowlanej (w tym farb i lakierów). Wśród firm konkurencyjnych wyróżnia nas dostępność towaru i obsługa Klienta.

Na rynku istniejemy od 1990 roku i od tamtej pory, śledząc najnowsze rozwiązania techniki, prężnie rozwijamy się poszerzając nasz asortyment.

 

 

HEBAN - skład budowlany Kraków

Nasi Klienci
Każdego dnia HEBAN zaopatruje:

  • hurtownie i składy budowlane
  • inwestycje budowlane
  • firmy wykończeniowe i remontowo - budowlane
  • sklepy i salony wnętrzarskie
  • inwestorów prywatnych

Dzięki posiadaniu wszechstronnej floty transportowej, firma HEBAN dostarcza asortyment w dowolne miejsce na terenie całej Małopolski, a nawet ościennych województw.

Nasz zespół liczy przeszło 200 osób. Składa się m.in. z doświadczonych handlowców stacjonarnych oraz terenowych, którzy kompleksowo – od kosztorysowania po logistykę – pomagają w optymalnym zakupie asortymentu dostępnego w naszej ofercie. W codziennej pracy cenimy długoletnie, trwałe relacje z naszymi Partnerami i Klientami. Do każdego podchodzimy indywidualnie, oferując kompleksowy i dopasowany do potrzeb asortyment oraz odpowiednie warunki handlowe. Troszczymy się o wzajemne korzyści i rozwój dlatego oferujemy naszym Klientom możliwość brania udziału w interesujących szkoleniach i atrakcyjnych programach partnerskich.

magazyny - hurtownia budowlana Heban

Salon HOFF
W 2010 roku działalność HEBAN rozbudowaliśmy o nowoczesny wielkopowierzchniowy salon detaliczny z materiałami do wykończenia pod marką HOFF. Salon HOFF dedykowany jest dla klientów indywidualnych, mniejszych wykonawców, a także stanowi przystępną formę prezentacji produktów dla architektów i dekoratorów wnętrz. W Salonie HOFF prezentujemy gotowe rozwiązania do łazienek, podłogi, drzwi, farby i dekoracje ścienne. Posiadamy bogate biblioteki produktów, a nasi doradcy każdego dnia pomagają Klientom w kompletowaniu najpotrzebniejszych akcesoriów i materiałów do wykańczania wnętrz.

Salony Hoff - wyposażenie wnętrz

Członkostwo Heban
Od 2001 roku jesteśmy akcjonariuszem Konsorcjum Handlowego „STOFARB S.A.”, którego celem jest poprawa konkurencyjności cenowej akcjonariuszy konsorcjum, co w efekcie przekłada się na lepsze ceny dla naszych Klientów. Marki własne „Stofarb” pozwalają nam oferować profesjonalne i wysokiej jakości produkty w bardziej atrakcyjnych cenach. Konsorcjum Stofarb, oprócz marek własnych (Bausolid, Goldmurit, Silveno, Pro-sto, Drewnostyl, Hi-Fi Color), zapewnia korzystne ceny innych produktów z asortymentu farb, impregnatów, gruntów, klejów, silikonów, pianek, rozcieńczalników i narzędzi.

Od 2013 roku jesteśmy członkiem największej Polskiej Grupy Ceramicznej (PGC), zajmującej się zakupami zbiorowymi płytek, ceramiki i armatury. To pozwoliło nam uzupełnić ofertę o marki własne:

  • Ceramica Limone - płytki
  • Emporia - ceramika i armatura
  • PGC PRO – akcesoria i narzędzia dla profesjonalistów

 

magazyn z farbami - hurtownia farb Kraków

Dzięki uczestnictwu w PGC prowadzimy także sprzedaż na wyłączność światowej klasy markowych produktów ceramicznych i armatury w wysoce konkurencyjnych cenach.

Od 2009 roku jesteśmy oficjalnym członkiem stowarzyszenia Sieć Budowlana.pl Sp. z o.o., która zrzesza najlepszych w Polsce dostawców z branży budowlanej, aby przewidywać i zaspokajać potrzeby prywatnych i instytucjonalnych inwestorów. Członkostwo w Sieci Budowlanej.pl również poprawia naszą konkurencyjność cenową i pozwala oferować bardzo dobre warunki handlowe i niskie ceny naszym Klientom.

magazyn materiałów budowlanych Heban

Heban wspiera
Zależy nam, aby nasze zaangażowanie sięgało nieco dalej – poza obręb naszej codziennej działalności biznesowej. Lubimy patrzeć szerzej, dlatego firma HEBAN, kierując się pozytywnymi wartościami w biznesie, od lat wspiera lokalną społeczność (szkoły, przedszkola, organizacje charytatywne), pracowników oraz niepełnosprawnych sportowców w ich niezwykłych osiągnięciach.

sportowiec z medalem
Kariera - skład budowlany Kraków
Realizacje - skład budowlany Heban
Wspieramy - hurtownia budowlana Heban