Stolarka drzwiowa

SZEROKA OFERTA STOLARKI DRZWIOWEJ DLA BIZNESU

Firma HEBAN zaopatruje czołowe krakowskie inwestycje budowlane oraz Klientów hurtowych w Małopolsce w drzwi zewnętrzne i wewnętrzne renomowanych producentów.
Tworząc ofertę kierujemy się ochroną, a także bezpieczeństwem mieszkańców i użytkowników obiektów mieszkalnych. W skomponowaniu bogatego wyboru drzwi i klamek kierujemy się również funkcjonalnością, współczesnymi trendami i co ważne – możliwością dopasowania stylu produktów do różnorodnych potrzeb użytkowników i architektury. W przypadku drzwi frontowych, obok walorów estetycznych, duże znaczenie ma dla nas wysoki współczynnik izolacji termicznej.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Dystrybucja: stolarka@heban.net
Inwestorzy i wykonawcy: +48 507 163 149  drzwi-inwest@heban.net

stolarka drzwiowa heban

MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Asilo logo
Axa logo
CAL logo
Delta logo
Domino logo
DRE logo
Eclisse logo
Entra logo
Gerda logo
Gipsy Kings logo
Infinity logo
Inter Door logo
Pol-skone
Porta logo
Stolpaw
Stolpaw
Stolpaw
Voster logoAtutem drzwi dostępnych w ramach naszej oferty jest odpowiedni stosunek ceny względem parametrów i jakości. Profesjonalne doradztwo, możliwość zamówienia produktów pod każdą inwestycję to nasze wyróżniki. Porta, Pol-skone, CAL czy DRE to dobrze znane marki, które oferujemy naszym Klientom. W ofercie posiadamy nie tylko produkty marek premium, ale także ze średniej półki cenowej. W ramach oferty HEBAN zakupisz także ekonomiczne drzwi dopasowane do potrzeb Klienta i charakteru inwestycji.
Oprócz asortymentu standardowego, posiadamy w ofercie solidne drzwi szklane oraz rozwiązania z ukrytą futryną. Ponadto dostarczamy drzwi pod specjalne zamówienie; na wymiar lub nietypowe drzwi do obiektów z branży hotelowej. W ramach asortymentu HEBAN dedykowanego dla Klientów indywidualnych i inwestorów zakupisz komplet drzwiowy z klamką i solidnym zamkiem. Nowoczesne i estetyczne okleiny, solidne wkładki antywłamaniowe, hartowane i wytrzymałe szkło drzwi szklanych, nowoczesne zamki magnetyczne, odpowiednie systemy uszczelek, izolacja termiczna, wodo- lub ognioodporność to kompleksowość naszej oferty dopasowana do wymogów wykończenia inwestycji.