Ceramika sanitarna

SZEROKI ASORTYMENT – DOBIERAMY PRODUKTY POD KAŻDĄ INWESTYCJĘ

Bogata oferta ceramiki łazienkowej o różnorodnych kształtach, rozmiarach, sposobach montażu, a przede wszystkim w różnych pułapach cenowych, pozwoli odpowiednio wyposażyć zarówno niewielkie inwestycje prywatne, jak te wielkie – do użytku publicznego. Proponujemy produkty czołowych producentów wyposażenia łazienek. Wieloletnie doświadczenie naszych sprzedawców oraz najwyższej jakości asortyment zapewnią inwestorowi i wykonawcy sprawne zamknięcie etapu wykończeniowego.


Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Catalano logo
Excellent logo
GSI logo
Koło
Radaway logo
Riho
Roca
SanSwiss
Villeroy & Boch
Vitra logo



W naszym asortymencie oferujemy szeroki wybór nowoczesnej ceramiki łazienkowej – od klasycznych i ponadczasowych form, po modele nowoczesne, minimalistyczne i te o zaawansowanej technologii. Ceramika do łazienki poprzez swoją częstotliwość użytkowania, zwłaszcza w obiektach publicznych musi przede wszystkim posiadać cechy mocno funkcjonalne z dużym naciskiem na trwałość. Odpowiednia wytrzymałość, odporność na osadzanie się kamienia, łatwość w utrzymywaniu czystości, a nawet nowoczesne technologie – wiele czynników ma tutaj znaczenie, a my to wszystko zapewniamy.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • umywalki,
 • miski i deski wc,
 • pisuary,
 • stelaże i przyciski,
 • wanny,
 • bidety.

CERAMIKA SANITARNA – KROPKA NAD „I” WYSTROJU ŁAZIENKI

Ceramika sanitarna pozwala na komfortowe zachowanie podstawowej higieny. Wygodna wanna, elegancka umywalka, czy funkcjonalne sedesy są wręcz elementem obowiązkowym w każdej łazience. Jeśli umożliwia to metraż, listę niezbędnych urządzeń ceramiki sanitarnej uzupełnia bidet oraz pisuar, które są montowane zaraz obok miski ustępowej.

Poza funkcją praktyczną, wymienione urządzenia mają ogromny wpływ na wystrój wnętrza, a w zasadzie, w dużej mierze je determinują. Dlatego próbując podczas zakupów ograniczyć szeroki wybór, który oferuje hurtownia ceramiki, należy wziąć pod uwagę trwałość materiałów, jak również względy estetyczne.

Wybierać jest w czym, bo hurtownia ceramiki sanitarnej to miejsce wypełnione asortymentem o różnorodnych formach, kształtach, rozmiarach czy sposobach montażu. Dopasowanie ich do dowolnego wystroju wnętrza przyjdzie więc z łatwością. Bez względu na to, czy wybór padnie na pełną kolekcję urządzeń, czy jedynie jej poszczególne elementy.

hurtowni ceramiki
Źródło: materiały producenta

HURTOWNIA CERAMIKI SANITARNEJ HEBAN – TU JAKOŚĆ IDZIE W PARZE Z ESTETYKĄ

Trudno stworzyć funkcjonalną łazienkę, jeśli nie wypełnia jej wytrzymała ceramika sanitarna. Hurtownia HEBAN doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego pod swoim dachem gromadzi materiały wysokiej jakości. Wszystkie oferowane elementy wyposażenia łazienki, bez względu na swoją funkcję, są praktyczne, wytrzymałe, estetyczne, a także komfortowe w użytkowaniu.

Czym charakteryzuje się dostępna w HEBAN ceramika łazienkowa? Hurtownia pozwala na wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w miski wc i deski sedesowe, umywalki, pisuary, wanny, stelaże i przyciski oraz bidety. Dostępne urządzenia sprawdzą się do zamontowania zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Asortyment, który oferuje hurtownia ceramiki łazienkowej (Kraków), uzupełni wystrój zaaranżowany w dowolnym stylu – od nowoczesnego, przez klasyczny, po minimalistyczny.

ceramika sanitarna hurtownia
Źródło: materiały producenta

HURTOWNIA CERAMIKI SANITARNEJ – KRAKÓW TO DOBRE MIEJSCE NA WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI

Ceramikę sanitarną, którą oferuje HEBAN, czyli hurtownia wanien i pozostałego wyposażenia łazienki, cechuje trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości. To nowoczesne sprzęty, często wyposażone w doskonałe technologie.

Małopolska hurtownia ceramiki sanitarnej dystrybuuje produkty czołowych producentów, takich jak:

 • Catalano – To ceniona włoska marka, którą wyróżnia precyzja wykończenia i innowacyjne technologie. Ceramika sanitarna, którą tworzy, powstaje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.
 • Excellent – Polska marka, która specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnego i wygodnego wyposażenia łazienki. Dużą wagę przywiązuje do jakości materiałów.
 • GSI – Włoski producent ceramiki sanitarnej, istniejący na rynku od wielu lat. W swoich projektach łączy tradycję z nowoczesnością.
 • KOŁO – Firma z wieloletnią tradycją, która nieustannie się doskonali i kreuje trendy. W ich produktach ważny jest design, technologia i perfekcja wykonania.
 • Radaway – Polski producent kabin prysznicowych. Projekty opuszczające fabrykę są praktyczne i poprawiają komfort życia.

hurtownia sanitarna Kraków
Źródło: materiały producenta


 • RIHO – Marka tworzy nowoczesne i designerskie wyposażenie łazienki. Jakość to jedna z głównych cech, która charakteryzuje ich produkty.
 • Roca – Firma z ponad 100-letnią tradycją. Wszystkie jej produkty są designerskie i funkcjonalne.
 • SanSwiss – Producent zajmuje się tworzeniem kabin prysznicowych i brodzików. W pracy łączy wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane technologie.
 •  Villeroy & Boch – Firma z ponad 250-letnią tradycją. Dziś utożsamiana jest z funkcjonalnością, komfortem i ciekawym wzornictwem.
 • Vitra – Turecki producent ceramiki sanitarnej. Unikatowy wygląd jego produktów to zasługa współpracy z wybitnymi projektantami.

Ceramika sanitarna - FAQ

 1. Do jakich inwestycji można wykorzystać ceramikę sanitarną dostępną w HEBAN?
Zgromadzony asortyment umożliwia wyposażenie łazienki przeznaczonej zarówno do użytku publicznego, jak i prywatnego. Dostępność materiałów pozwala na sprawną finalizację etapu wykończeniowego.
 1. Gdzie dokładnie znajduje się hurtownia ceramiki sanitarnej. Kraków to jej jedyna lokalizacja?
Hurtownia HEBAN mieści się w stolicy Małopolski, przy ul. Kosocickiej 7. Dogodna lokalizacja pozwala nam na zaopatrywanie inwestycji w całym województwie. Krakowska siedziba jest jedyną lokalizacją hurtowni w Polsce.
 1. Czy hurtownia ceramiki HEBAN oferuje doradztwo?
Nasz doświadczony personel jest do dyspozycji na miejscu i służy profesjonalnym doradztwem. Z pewnością pomoże idealnie dobrać ceramikę sanitarną do wykończenia łazienki.
 1. Czy w hurtowni HEBAN prowadzona jest sprzedaż detaliczna?
Oferta hurtowni skierowana jest do wykonawców i inwestorów. Klientów detalicznych zapraszamy do salonu HOFF. Mieści się on w bezpośrednim sąsiedztwie hurtowni.