Armatura i grzejniki

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK - HURTOWNIA ARMATURY ŁAZIENKOWEJ

Armatura łazienkowa to niezbędny element wyposażenia łazienki Twojego Klienta. Umożliwia ona korzystanie z urządzeń sanitarnych, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom uwzględniającym ekologię, pozwala na oszczędne zużycie wody i bezproblemowe użytkowanie sprzętu przez wiele lat. Współczesny design w armaturze dodatkowo wpływa na poprawę wizualną przestrzeni łazienkowej, co zapewniamy dzięki naszemu różnorodnemu asortymentowi. Na atrakcyjny wygląd przestrzeni łazienkowej wpływają ponadto grzejniki, które prócz praktycznej funkcji ogrzewania dostępne są w naszej ofercie w wielu ciekawych formach i kolorach.


Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Excellent logo
Grohe logo
Hansgrohe logo
Kludi logo
Terma logo
Tres logo
VascoW ofercie HEBAN znajdziesz szeroką ofertę eleganckich i praktycznych elementów wyposażenia łazienek. Od baterii umywalkowych i bidetowych przez kompletne zestawy prysznicowe w skład których wchodzą słuchawki prysznicowe i deszczownice, uchwyty, kolumny, półki i wężyki prysznicowe. Posiadamy także zestawy prysznicowe wyposażone w baterie termostatyczne pozwalające utrzymać stałą temperaturę wody. Oferujemy zarówno zestawy podtynkowe, jak i natynkowe. Uwzględniamy różnorodną modę, dlatego inwestorzy i wykonawcy odszukają w naszym asortymencie zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne wzornictwo.

W ramach wyposażenia łazienek zapewniamy także szeroką ofertę grzejników dekoracyjnych. Grzejniki z oferty HEBAN sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale i w lokalach użyteczności publicznej i w stylowych pomieszczeniach. Poziomy układ profili będący jednym z praktyczniejszych rozwiązań konstrukcyjnych sprawdzi się w przypadku łazienek prywatnych, gdzie wieszany jest często ręcznik. Natomiast bardziej designerskie formy grzejników to doskonały produkt do ozdobienia przestrzeni wymagających dekoracyjnego wypełnienia, jak np. galerie sztuki.

W naszej ofercie znajdziesz produkty takie jak:

 • baterie i wylewki,
 • zestawy natryskowe,
 • akcesoria do baterii i zestawów prysznicowych,
 • uchwyty,
 • głowice termostatyczne,
 • grzejniki i zawory.

Heban – HURTOWNIA ARMATURY. KRAKÓW OFERUJE SZEROKI WYBÓR WYPOSAŻENIA ŁAZIENKI

Bez względu na styl wykończenia łazienki i jej preferowany wystrój, niezbędnym elementem pomieszczenia jest armatura (bateria, kran, umywalka, deszczownica). To dzięki niej możliwe jest sprawne korzystanie z wszystkich urządzeń zamieszczonych w sanitariacie oraz dbanie o higienę. Podczas wyboru poszczególnych elementów, które ma w swojej ofercie dobra hurtownia armatury sanitarnej, należy zwrócić uwagę na ich wykonanie, które musi być solidne i wysokiej jakości.

Gdzie znaleźć praktyczne oraz eleganckie wyposażenie łazienki? Oferuje je m.in. Heban – małopolska hurtownia armatury. Kraków to miejsce, gdzie kupisz wysokiej jakości armaturę.

Fakt, że baterie umywalkowe, deszczownice czy natryski należą do obowiązkowego wyposażenia łazienki, wcale nie oznacza, że należy je uznać za nieestetyczny element wystroju wnętrza. Wręcz przeciwnie! Potwierdza to hurtownia armatury Heban, która pełna jest atrakcyjnych, designerskich i nowoczesnych produktów. Takich, które łączą funkcjonalność z estetyką i stają się dopełnieniem każdej łazienki.

 hurtownia sanitarnaŹródło: materiały producenta

Warto dodać, że Heban – hurtownia armatury łazienkowej – to miejsce, gdzie pod jednym dachem znajdują się designerskie elementy do wykończenia pomieszczeń sanitarnych, urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.

hurtownia armaturyŹródło: materiały producenta


TU PIĘKNO I JAKOŚĆ IDĄ W PARZE

Wygląd, dopełniający wystrój każdej łazienki, to nie jedyna zaleta produktów, które oferuje nasza hurtownia armatury łazienkowej. Dzięki nowym technologiom wiele elementów wyposażenia z oferty Heban sprzyja zachowaniom proekologicznym – poprzez ograniczenie zużycia wody. Dodatkowo solidna i jakościowa armatura, którą oferuje krakowska hurtownia armatury sanitarnej, działa bezawaryjnie przez wiele lat. Trwały sprzęt to oszczędność zarówno dla portfela, jak i dla środowiska.

Heban, jako hurtownia sanitarna (Kraków), oferuje armaturę niezbędną do korzystania z umywalek, wanien, pryszniców czy bidetów. Różnorodny asortyment nie tylko usprawnia łazienkę, ale też ją uatrakcyjnia. Bez względu na gusta. Dzieje się tak, bo hurtownia armatury gromadzi zarówno modne produkty o nowoczesnym wzornictwie, jak i tradycyjne rozwiązania.

hurtownia armatury sanitarnejŹródło: materiały producenta

Szeroki wybór produktów uzupełniają wężyki oraz akcesoria do baterii i zestawów prysznicowych. Są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sanitariatów czy armatury. Ponadto małopolska hurtownia sanitarna (Kraków to siedziba marki Heban) dystrybuuje głowice termostatyczne, umożliwiające regulowanie ciepła płynącego z kaloryferów.

HURTOWNIA SANITARNA – KRAKÓW Z ARMATURĄ DLA PROFESJONALISTÓW

W Heban stawiamy na wysoki standard usług. Dlatego nasza hurtownia armatury wypełniona jest produktami renomowanych marek. Inwestorom i wykonawcom oferujemy wysokiej jakości elementy wyposażenia łazienki. Dystrybuujemy produkty firm:

 • Excellent – To polska firma z długoletnią tradycją. Jej twórcy stawiają na jakość, sprawdzone podzespoły i nowoczesne wzornictwo.
 • Grohe – Globalna marka, skupiająca się na produkcji armatury sanitarnej. Bazuje na czterech filarach – jakość, design, technologia i zrównoważony rozwój.
 • Hansgrohe – Firma z zagranicznymi korzeniami, która skupia się na produkcji armatury. Hansgrohe stawia na wysoki standard i design.
 • Kludi – Markę buduje jakość i pasja. Ci specjaliści od armatury dynamicznie reagują na potrzeby rynku.
 • Tres – Rodzinna firma z wieloletnią tradycją na rynku polskim. Oferuje intuicyjną w obsłudze armaturę z technologiami na miarę XXI wieku.
hurtownia sanitarna krakówŹródło: materiały producenta

FAQ

 1. Czy hurtownia sanitarna Heban oferuje wyłącznie armaturę natynkową?
W ofercie hurtowni znajdują się różne rodzaje armatury – zarówno natynkowy, jak i podtynkowy.

 1. Wśród wymienionych produktów występują głowice termostatyczne. Czy Heban to także hurtownia grzejników?
Tak. Zapewniamy pełne wyposażenie łazienek – nie tylko armaturę, ale też urządzenia grzewcze. Heban, jako hurtownia grzejników, oferuje sprzęty o ciekawej formie i kolorze. Dystrybuowane kaloryfery znajdą zastosowanie w domach, budynkach użyteczności publicznej czy stylowych wnętrzach.

 1. Jak nawiązać współpracę z hurtownią?
Zachęcamy do osobistego odwiedzenia hurtowni Heban, która mieści się w Krakowie przy ul. Kosocickiej 7 i jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. Proponujemy też kontakt telefoniczny lub mailowy z działem obsługi klienta, a także poprzez dedykowany formularz.

 1. Czy hurtownia sanitarna Heban oferuje wszystkie produkty, niezbędne do wykończenia łazienki?
Oferta Heban pełna jest różnorodnych produktów z fabryk uznanych marek. Daje to możliwość kompleksowego zaopatrzenia się w materiały, niezbędne do wykończenia łazienki. W ofercie posiadamy nie tylko armaturę, ale także ceramikę sanitarną, grzejniki, płytki ceramiczne czy drzwi łazienkowe.