Armatura i grzejniki

PROFESJONALNE I NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK - OFERTA DLA FIRM

Armatura łazienkowa to niezbędny element wyposażenia łazienki Twojego Klienta. Umożliwia ona korzystanie z urządzeń sanitarnych, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom uwzględniającym ekologię, pozwala na oszczędne zużycie wody i bezproblemowe użytkowanie sprzętu przez wiele lat. Współczesny design w armaturze dodatkowo wpływa na poprawę wizualną przestrzeni łazienkowej, co zapewniamy dzięki naszemu różnorodnemu asortymentowi. Na atrakcyjny wygląd przestrzeni łazienkowej wpływają ponadto grzejniki, które prócz praktycznej funkcji ogrzewania dostępne są w naszej ofercie w wielu ciekawych formach i kolorach.


Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Excellent logo
Grohe logo
Hansgrohe logo
Kludi logo
Terma logo
Tres logo
VascoW ofercie HEBAN znajdziesz szeroką ofertę eleganckich i praktycznych elementów wyposażenia łazienek. Od baterii umywalkowych i bidetowych przez kompletne zestawy prysznicowe w skład których wchodzą słuchawki prysznicowe i deszczownice, uchwyty, kolumny, półki i wężyki prysznicowe. Posiadamy także zestawy prysznicowe wyposażone w baterie termostatyczne pozwalające utrzymać stałą temperaturę wody. Oferujemy zarówno zestawy podtynkowe, jak i natynkowe. Uwzględniamy różnorodną modę, dlatego inwestorzy i wykonawcy odszukają w naszym asortymencie zarówno tradycyjne rozwiązania, jak i nowoczesne wzornictwo.

W ramach wyposażenia łazienek zapewniamy także szeroką ofertę grzejników dekoracyjnych. Grzejniki z oferty HEBAN sprawdzą się nie tylko w łazienkach, ale i w lokalach użyteczności publicznej i w stylowych pomieszczeniach. Poziomy układ profili będący jednym z praktyczniejszych rozwiązań konstrukcyjnych sprawdzi się w przypadku łazienek prywatnych, gdzie wieszany jest często ręcznik. Natomiast bardziej designerskie formy grzejników to doskonały produkt do ozdobienia przestrzeni wymagających dekoracyjnego wypełnienia, jak np. galerie sztuki.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • baterie i wylewki,
  • zestawy natryskowe,
  • akcesoria do baterii i zestawów prysznicowych,
  • uchwyty,
  • głowice termostatyczne,
  • grzejniki i zawory.