Chemia budowlana i narzędzia

MATERIAŁY DO PRAC RENOWACYJNYCH, KONSTRUKCYJNYCH I WYKOŃCZENIOWYCH

W ramach asortymentu HEBAN oferujemy szeroki wybór markowych produktów chemii budowlanej, podpłytkowej, narzędzi budowlanych i urządzeń.

  • gładzie, gipsy, tynki
  • kleje, silikony, piany, masy uszczelniające
  • grunty, zaprawy, wylewki, impregnaty
  • narzędzia budowlane i malarskie

Dostępna w asortymencie HEBAN chemia budowlana i narzędzia posiadają konkurencyjne ceny w ofercie dla hurtowni, sklepów, składów budowlanych, wykonawców i firm budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Dystrybucja: hurtownia@heban.net
Inwestorzy i wykonawcy:
Chemia budowlana i narzędzia +48 501 854 545  chemia-inwest@heban.net
Chemia podpłytkowa  +48 501 430 711  chemia.plytki-inwest@heban.net
lub użyj formularza kontaktowego

chemia budowlana i podtynkowa Hurtownia heban

MARKI DOSTĘPNE W NASZEJ OFERCIE

Atlas logo
CAPAROL logo
Dorex logo
Farby Kabe
Kaem logo
Kerakoll logo
Murexin
Nowa Dolina Nidy
Quick-mix logo
Stabill logoChemia budowlana obejmuje szeroki wachlarz substancji i produktów wykorzystywanych przy budowach i remontach, zarówno do prac wykończeniowych, izolacji, jak i przy elementach konstrukcyjnych i instalacjach. Asortyment HEBAN z działu chemii budowlanej cieszy się dużym zainteresowaniem wśród hurtowników, detalistów i wykonawców na terenie całej Małopolski.

Narzędzia budowlane w naszej ofercie to dedykowane dla firm produkty profesjonalne, wysokiej jakości, trwałe i ergonomiczne. W odpowiednim komponowaniu oferty  i asortymentu kierujemy się trwałością oraz korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Dedykowana dla firm oferta HEBAN uwzględnia konkurencyjność cenową pozwalającą na oszczędność kosztów inwestycji.

HURTOWNIA NARZĘDZIOWA – DLACZEGO WARTO JĄ ODWIEDZIĆ?

Na sprawny przebieg prac budowlanych składa się kilka czynników. Istotne jest doświadczenie fachowców, jak i również selekcja odpowiednich materiałów czy dobór narzędzi. Sprzęty, które ułatwiają pracę, przydadzą się bez względu na to, czy nowy obiekt dopiero powstaje, czy też właśnie trwają w nim prace wykończeniowe. Dlatego też na etapie zakupu niezbędnych materiałów, warto sprawdzić, jaki asortyment proponuje hurtownia narzędzi budowlanych.

Nowoczesne sprzęty, które oferuje każdy dobry dystrybutor narzędzi budowlanych, wprost przekładają się na jakość i szybkość wykonywanych prac. Urządzenia ręczne okazują się pomocne na każdym etapie wznoszenia obiektu – od stawiania murów, po aranżację wnętrz.

Ważnym etapem remontu czy tworzenia nowych obiektów są także prace malarskie. Potrzebne okazują się wtedy trwałe pędzle, wałki, kuwety, kratki czy agregaty. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego HEBAN to nie tylko dystrybutor narzędzi, ale też dobrze wyposażona hurtownia malarska.

hurtownia narzędziowa Heban
Źródło: materiały producenta

ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA SĄ…

Właściwie zaopatrzona hurtownia narzędziowa daje szansę na znalezienie wśród wielu sprzętów urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb inwestycji. Narzędzia, oferowane w asortymencie HEBAN, wyselekcjonowane zostały z myślą o profesjonalnych, małych i dużych firmach. Sprawdzą się zarówno na placach budowy wielkich inwestycji, jak i również podczas wznoszenia domów jednorodzinnych.

HEBAN jako hurtownia narzędzi ręcznych oraz sprzętów malarskich, dystrybuuje profesjonalne produkty. Dostępne urządzenia charakteryzuje trwałość i jakość wykonania. Dzięki temu zakupione przedmioty szybko okazują się dobrą inwestycją i pomagają zrealizować niejedno zlecenie. Sprzęty, które oferuje krakowski dystrybutor narzędzi budowlanych, są także ergonomiczne, co znacząco poprawia komfort pracy.

hurtownia narzędzi Kraków
Źródło: materiały producenta

DOBRA HURTOWNIA NARZĘDZI? KRAKÓW – TU ZNAJDZIESZ NIEZBĘDNE SPRZĘTY

Mieszczący się w sercu Małopolski HEBAN, oferuje swoim Partnerom kompleksowe wsparcie każdej powstającej inwestycji na terenie całego województwa. Szeroki asortyment obejmuje doskonałe materiały budowlane i wysokiej jakości sprzęty, tak niezbędne podczas prac wykończeniowych, renowacyjnych czy konstrukcyjnych.

HEBAN, jako hurtownia narzędzi dystrybuuje urządzenia i sprzęty m.in. marki KAEM. Pod tym brandem znajduje się kilka marek produkujących artykuły remontowo-budowlane, takie jak taśmy malarskie, pędzle, wałki, papiery ścierne. Wysoką jakość narzędzi i akcesoriów potwierdzają liczne certyfikaty.

hurtownia narzędzi budowlanych
Źródło: materiały producenta

FAQ

  1. Czy w HEBAN można indywidualnie zakupić pojedyncze narzędzia?
Hurt to jedyna opcja sprzedaży w HEBAN. Krakowska hurtownia nie prowadzi dystrybucji dla klientów indywidualnych. Klienci indywidualni mogą zaopatrzyć się w sąsiadującym salonie wykończenia wnętrz HOFF, należącym do tej samej grupy firm. Oferta i asortyment hurtowni Heban przygotowywane są z myślą o firmach.

  1. Gdzie dokładnie znajduje się hurtownia narzędzi?
Kraków, ul. Kosocicka 7 – pod tym adresem mieści się hurtownia Heban. Na swoich nowych i stałych Partnerów czekamy od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00. Dlaczego warto nas odwiedzić? Od wielu lat nieustannie staramy się wyróżniać doświadczeniem, jakością obsługi klientów i dostępnością materiałów.

  1. Czy HEBAN, jako dystrybutor narzędzi, prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju?
Skład budowlany zaopatruje wyłącznie krakowski i małopolski rynek.

  1. Jak szeroki asortyment oferuje hurtownia narzędziowa HEBAN?
Swoich inwestorów, wykonawców i dystrybutorów zaopatrujemy kompleksowo. Baza opiewa na ponad 200 tys. produktów, a “od ręki” oferujemy 13 tys. artykułów. W ten sposób nasi Partnerzy mogą wznosić obiekty i swobodnie je wykańczać bez konieczności ciągłego szukania brakujących materiałów. Współpracujemy z licznymi, godnymi zaufania producentami. W swoim asortymencie mamy zarówno narzędzia, jak i płytki ceramiczne, chemię budowlaną, ceramikę sanitarną czy podłogi drewniane.