Program Partnerski Liderzy Biznesu

PAKIET KORZYŚCI W RAMACH PROGRAMU PARTNERSKIEGO HEBAN

Przeżyj niezapomniane wycieczki - zwiedziliśmy już  22 kraje  na świecie!
W programie partnerskim „Liderzy Biznesu” przygotowaliśmy możliwość zwiedzenia wyjątkowych zakątków świata. Obok niezawodnej logistyki, fachowej obsługi i dostępności towaru, oferujemy dodatkowe korzyści w postaci niezapomnianych wycieczek w najpiękniejsze zakątki świata w interesującym towarzystwie osób z naszej branży.

Opracowaliśmy program, mając nadzieję, że doświadczą Państwo spotkań z kontrahentami, pozwalających na nawiązywanie znajomości i budowanie długofalowych relacji. Wszystko to tworzone jest w wyjątkowo miłych okolicznościach, z dala od codziennego natłoku obowiązków. Będąc organizatorem programu „Liderzy Biznesu” liczymy, że wrócą Państwo z wycieczek zadowoleni i spragnieni kolejnych przygód.

program liderzy biznesu heban

Nagrody i punkty
Prócz możliwości przeżycia niezapomnianej przygody przygotowujemy dla naszych dystrybutorów wartościowe nagrody rzeczowe.

Nagrody w naszych programach partnerskich przyznawane są w zależności od wysokości zdobytych punktów, które naliczane są względem sumy wydanej na zakup produktów HEBAN. Szczegółowe regulaminy do pobrania na dole strony.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w programie.

program lojalnościowy liderzy biznesu heban
program lojalnościowy Heban
program lojalnościowy Heban dla biznesu
program lojalnościowy Heban partnerzy