Marki własne

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY W PRZYSTĘPNYCH CENACH

Udział Heban w konsorcjum handlowym Stofarb S.A. oraz w grupie zakupowej Polska Grupa Ceramiczna (PGC) umożliwia oferowanie wysokiej jakości produktów marek własnych w konkurencyjnych cenach. Produkty marek Stofarb i PGC poddawane są stałej rygorystycznej kontroli jakości, trwałości i bezpieczeństwa użytkowania. Odpowiadają normom polskim, europejskim oraz światowym standardom. Oferowane przez nas marki własne to kompleksowość rozwiązań w ramach poszczególnych asortymentów, zarówno dla wymagających profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych.

 

chemia budowlana i podtynkowa heban

Goldmurit
Marka Goldmurit dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty chemii budowlanej potrzebne podczas remontu i budowy. W ramach oferty Goldmurit inwestorzy i klienci indywidualni mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości kleje do glazury, podkłady gipsowe i podłogowe, a także zaprawy budowlane. Produkty marki Goldmurit posiadają niezbędne certyfikaty, a ich produkcja podlega kontroli ITB w ramach Zakładowej Kontroli Produkcji. Oparte o nowoczesne technologie produkty marki Goldmurit cechuje wydajność i trwałość, którą marka wypracowała dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

chemia budowlana Goldmurit

Silveno
Silveno, to marka premium, która powstała w oparciu o wiedzę i długoletnie doświadczenie profesjonalistów z branży. W ramach oferty Silveno dostępna jest szeroka gama produktów do malowania: farb wewnętrznych, elewacyjnych i strukturalnych; a także bogata oferta solidnych akcesoriów, takich, jak: pędzle, wałki i kuwety malarskie. Farby linii Silveno Paints i Silveno Decorazione wyróżniają się bogactwem kolorów i struktur, które tworzą niepowtarzalny wygląd pomieszczenia na bardzo długi czas.

 farby do wnętrz Silveno

Bausolid
Bausolid to sprawdzona i solidna marka obecna na rynku chemii budowlanej od wielu lat. Marka charakteryzuje się wyselekcjonowaną grupą produktów przeznaczonych do renowacji i wykańczania biur, mieszkań i inwestycji przemysłowych. W ofercie Bausolid dostępne są kleje, akryle, silikony i piany montażowe. Produkty marki Bausolid dedykowane są zarówno dla indywidualnych wykonawców podczas drobnych prac remontowo-wykończeniowych, jak i dla doświadczonych firm wykonawczych świadczących usługi remontowo-budowlane. Produkty marki Bausolid są szczególnie cenione za ich jakość, która odpowiada ogólnoświatowym standardom.

piana montażowa - Bau Solid

Pro-Sto
Marka Pro-Sto oferuje linię farb do malowania wnętrz i fasad, a także drewna i metalu. Ceniona jest na rynku za konkurencyjność cenową, dobrą jakość, trwałość i wydajność uzyskaną dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wieloletniemu doświadczeniu. W ramach tej linii produktów, w ofercie Sto-Farb dostępne są farby emulsyjne, akrylowe farby lateksowe, matowe farby lateksowe, a także elewacyjne farby akrylowe.

pro-sto logo

Ceramica Limone
Marka własna Polskiej Grupy Ceramicznej (PGC): Ceramica Limone powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania rynku na tworzenie pięknych i zarazem komfortowych wnętrz. Płytki marki Ceramica Limone łączą w sobie tradycyjne rozwiązania z nieustannie rozwijającymi się trendami i designem. Produkowane są przez polskich i zagranicznych producentów w najnowocześniejszych fabrykach, z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Formaty płytek tej marki są unikatowe, zróżnicowane pod kątem wzornictwa, stylu i zastosowania i dostarczają pełnej swobody w aranżowaniu modnych i stylowych wnętrz.

płytki łazienkowe Limone

Emporia
Emporia to polska marka dostarczająca na rynek wnętrzarski wysokiej jakości armaturę i ceramikę sanitarną dedykowaną do domów i mieszkań. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością i nietypowym, nowoczesnym designem. Marka adresowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do projektantów wnętrz i architektów. Emporia to przede wszystkim wanny, umywalki, brodziki i baterie, których wygląd podąża za współczesnymi trendami ze świata ceramiki i armatury.

armatura łazienkowa EMPORIA

PGC PRO
PGC PRO to marka skierowana do profesjonalistów. Dostarcza na rynek produkty dedykowane instalatorom i wykonawcom, których jakość pozwala na płynny przebieg prac remontowych i wykończeniowych. W asortymencie marki PGC PRO znajdują się przede wszystkim produkty instalacyjne, a także odpływy i systemy do układania płytek. Produkty marki PGC PRO z serii Basic charakteryzują się dobrą jakością i przystępną ceną, dzięki czemu spotykają się z szerokim zainteresowaniem i są szczególnie cenione przez specjalistów i ekspertów.

narzędzia budowlane PGC PRO

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Dystrybucja: hurtownia@heban.net
Dystrybucja - płytki: plytki@heban.net
Inwestorzy i wykonawcy:
Chemia budowlana, farby i narzędzia +48 501 854 545  l.kantorczyk@heban.net
Chemia podpłytkowa, płytki  +48 501 430 711  a.adamczyk@heban.net