Obsługa inwestycji i wykonawców

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA INWESTORÓW I WYKONAWCÓW BUDOWLANYCH

Pragnąc kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych Klientów z sektora budowlanego i wykończeniowego, stworzyliśmy dział specjalistów, którego głównym zadaniem jest obsługa inwestycji budowlanych i firm wykonawczych.

Przedstawiciele handlowi HEBAN - indywidualni opiekunowie Klienta, posiadają bogate doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu rozumieją potrzeby partnerów biznesowych i potrafią zaoferować odpowiednie materiały na danym etapie inwestycji.

Nasi Klienci z sektora budowlano-wykończeniowego korzystają z indywidualnych warunków handlowych oraz atrakcyjnych programów lojalnościowych.

dostawy materiałów budowlanych Kraków
obsługa wykonawców heban

Firma HEBAN bierze aktywny udział w obsłudze zarówno małych, jak i wielkich, prestiżowych realizacji na terenie całej Małopolski. Nasza flota transportowa, w tym samochody HDS, dowiezie towary na każde przedsięwzięcie budowlane realizowane na terenie województwa.

Zachęcamy także do obejrzenia galerii ukazującej zrealizowane przez nas inwestycje.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Nasze realizacje - Heban - hurtownia materiałów budowlanych Kraków
Architekci i wykonawcy - współpraca
Logistyka Heban - skład materiałów budowlanych Kraków

HURTOWNIA DLA WYKONAWCÓW I DEWELOPERÓW? KRAKÓW MA TAKIE MIEJSCE

Każda inwestycja budowlana zaczyna się od dobrego pomysłu. Po jego akceptacji i otrzymaniu zgody na rozpoczęcie prac, rusza szereg różnorodnych etapów oraz działań, które kolejno zbliżają do finału – nowego, atrakcyjnego, a także funkcjonalnego obiektu. Prace budowlane i wykończeniowe to nasz konik! Dobrze wiemy, że każda realizacja jest unikatowa, dlatego nasza kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych opiera się na indywidualnym podejściu do współpracy.

HEBAN od wielu lat towarzyszy deweloperom, inwestorom i wykonawcom, którzy powierzają nam zaopatrzenie inwestycji budowlanych. Pod dachem hurtowni HEBAN gromadzimy doskonałej jakości materiały budowlane i wykończeniowe od przodujących producentów.

Priorytetem jest dla nas profesjonalna i kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Kraków oraz województwo małopolskie to główny obszar pracy hurtowni i wsparcia deweloperów czy firm wykończeniowych.

OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Hurtownię cechuje elastyczność, szybkie działanie i indywidualne podejście do Klientów, których traktujemy jak Partnerów. Oferujemy szeroki, nowoczesny asortyment, specjalne warunki handlowe oraz ciekawe programy lojalnościowe.

Hurtownia HEBAN jest miejscem, w którym zaopatrzenie inwestycji budowlanych w niezbędne materiały odbywa się bez względu na wielkość realizacji. Zgromadzony asortyment pozwala na stworzenie i wykończenie biurowców, osiedli mieszkaniowych, salonów samochodowych czy budynków pasywnych.

Wspomniana kompleksowa obsługa inwestycji deweloperskich w HEBAN jest możliwa dzięki specjalistom. Przedstawiciele handlowi są niezwykle ważni w firmie i pełnią funkcję indywidualnych opiekunów. Dzięki swojemu doświadczeniu doskonale rozumieją wyjątkowe potrzeby Partnerów. Dbają również o to, aby obsługa inwestycji budowlanych zawsze była dopasowana do etapu i przebiegu prac.

DLACZEGO WARTO ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z HEBAN?

Od początku istnienia hurtowni jej celem było zagwarantowanie Partnerom bieżącego dostępu do wielu produktów budowlanych i wykończeniowych. Tych nowoczesnych oraz wysokiej jakości. Dziś kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych rozpoczyna się w HEBAN już na wspomnianym etapie projektowym, a bogaty asortyment pełen jest produktów wysokiej jakości i zgodnych z aktualnymi trendami.

Katalog różnorodnych materiałów sprawia, że HEBAN to doskonałe miejsce dla firm handlowych, wykonawczych i odpowiednia hurtownia dla deweloperów. Kraków, gdzie mieści się siedziba firmy, to miejsce, w którym gromadzone są wszystkie dystrybuowane materiały budowlane oraz wykończeniowe. W asortymencie znajdują się m.in.: farby, płytki ceramiczne, podłogi, drzwi oraz armatura łazienkowa, a także systemy dociepleń i chemia budowlana.
 
Hurtownię wyróżnia także niezawodna logistyka. Bez niej niemożliwa byłaby kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Kraków i teren województwa małopolskiego to obszar, po którym porusza się flota transportowa. Zamówienia o różnej wielkości dotrą bezpośrednio na teren budowy. Logistycy sprawnie organizują dowóz, realizowany przez 40 samochodów dostawczych, z których największy przewiezie 20-tonowy załadunek.

FAQ

  1. Czy kupując w hurtowni HEBAN można liczyć na atrakcyjne warunki współpracy?
Nasi Partnerzy mogą liczyć zarówno na indywidualne, specjalistyczne podejście, jak i korzystne warunki handlowe czy programy lojalnościowe.

  1. Czy hurtownia ma oddziały poza Małopolską?
Krakowski magazyn HEBAN jest główną i jedyną siedzibą firmy. Pod jej dachem mieści się 13 tys. produktów gotowych od ręki, a wszystkich ofert w bazie jest 220 tysięcy.

  1. Czy obsługa inwestycji deweloperskich i wsparcie specjalistów jest jednorazowe?
Handlowcy (terenowi i stacjonarni) dzielą się swoim doświadczeniem z Partnerami przez cały czas trwania współpracy. Przedstawiciele hurtowni HEBAN pomogą zakupić optymalny asortyment, zorganizują logistykę i doradzą w sprawie kosztorysu. Co ważne, podejście do każdego klienta jest indywidualne.

  1. Jak można zrealizować zamówienie w hurtowni HEBAN?
Przede wszystkim zachęcamy do kontaktu z handlowcami. Nie znaczy to, że zamówienie należy składać wyłącznie osobiście. Kontakt może być także telefoniczny, mailowy lub poprzez specjalny formularz.