Oferty pracy

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, poszukuje
kandydata do pracy w Salonie HOFF (sklepie detalicznym z materiałami do wykończenia wnętrz) na stanowisko:

Sprzedawca - Doradca Handlowy w salonie łazienek

  Gdzie pracujemy?
> Kraków, ul. Kosocicka 7
> Łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki).

Obowiązki:
> Kompleksowa i profesjonalna obsługa Klientów salonu sprzedaży
> Fachowe doradztwo przedsprzedażowe,
> Realizacja założonego planu sprzedażowego,
> Skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży i realizacją zamówień,
> Dbanie o dobry wizerunek firmy i miejsce pracy.

Wymagania:
> Znajomość lub zainteresowanie branżą sanitarną i wyposażenia wnętrz,
> Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem,
> Spostrzegawczość, umiejętność słuchania i przewidywania potrzeb Klienta,
> Wysoki poziom kultury osobistej,
> Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania
> Umiejętność obsługi komputera,
> Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym od godz. 8:00 do 20:00).

Oferujemy:
> Stałą pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
> Atrakcyjne wynagrodzenie,
> Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji,
> Realne możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach organizacji.

✉ Aplikuj przesyłając CV bezpośrednio na adres:
rekrutacja@heban.net

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Heban Sp. z o.o. Sp. K.
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Specjalista esklep - oferta pracy

Grupa Heban
, lider w dystrybucji materiałów budowlanych i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz.

W związku z rozwojem kanału sprzedaży e-commerce, poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Specjalista ds. danych produktowych
w sklepie internetowym

  Obowiązki:
  • Uzupełnianie oferty produktowej według gotowych szablonów
  • Tworzenie i wprowadzanie unikalnych opisów produktów na stronę sklepu internetowego
  • Monitoring i aktualizacja bieżącej bazy produktów
  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta

Co wymagamy?
  • Mile widziane doświadczenie w e-sklepie w zakresie zarządzania produktami i/lub wsparcia sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość programu Excel
  • Podstawowa znajomość obsługi programów graficznych – GIMP (edycja obrazów, wycinanie z tła)
  • Dokładność, predyspozycje do pracy z dużą ilością danych
  • Umiejętność organizacji własnej pracy, wysoka samodzielność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowanie przydzielanych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w Krakowie

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
przez Heban Sp. z o.o. Sp. K.

Magazynier oferta pracy

Grupa Heban, lider w dystrybucji materiałów budowlanych
i artykułów kompleksowego wykończenia wnętrz, zatrudni osobę na stanowisko:

Magazynier / Magazynier z obsługą wózka widłowego

> rzetelność w wykonywaniu zadań,
> zaangażowanie w pracę i sumienność,
> uczciwość,
> przyjmowanie dostaw,
> wydawanie towarów magazynowych,
> obsługa wózka widłowego
> prowadzenie dokumentacji magazynowej,
> kompletowanie towarów
> praca w zespole
> dodatkowy atut: doświadczenie na podobnym stanowisku.

> stałe zatrudnienie - umowa o pracę,
> możliwość rozwoju w ramach organizacji,
> pracę w ciekawym zespole
> dodatki socjalne po okresie próbnym.

Jeśli nie znalazłeś oferty bezpośrednio dla Ciebie,
możesz wysłać nam CV do naszej bazy rekrutacyjnej na poniższy adres.
W treści e-maila napisz jakie stanowisko Cię interesuje.

Pamiętaj o dopisaniu w CV powyższej klauzuli.