Praca w Heban

oferty pracy - skład budowlany Heban

Jeśli klikając powyższy obraz, nie znalazłeś oferty bezpośrednio dla Ciebie, możesz wysłać nam CV do naszej bazy rekrutacyjnej na poniższy adres. W treści emaila napisz jakie stanowisko Cię interesuje.

rekrutacja@heban.net
Pamiętaj o dopisaniu w CV odpowiedniej klauzuli.
 

INNOWACYJNIE, PRZYJAŹNIE, PRZYSZŁOŚCIOWO

Długofalowa możliwość rozwoju
Nasz sukces na rynku i dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszym Pracownikom. Dlatego stawiamy na długofalowy rozwój talentów naszego zespołu. Z myślą o wzajemnym rozwoju organizujemy liczne szkolenia branżowe, rozwijające umiejętności i poszerzające wiedzę merytoryczną. Naszym celem jest, aby firma rosła wraz z rozwojem karier naszego Zespołu.
Cenimy lojalność i zaangażowanie w życie naszej firmy. Wśród naszych pracowników mamy liczne przykłady rozwoju karier ze specjalistów czy sprzedawców do poziomu dyrektorów działów. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i wierzymy, że za kilka lat będziemy jeszcze większą i silniejszą firmą. Dlatego warto już teraz przyłączyć się do naszego zespołu i rozwijać się wraz z nami.

Zespół
W Grupie HEBAN (do której należy również salon HOFF) obowiązuje kultura wzajemnego wsparcia i szacunku. Wysoce istotnym wymaganiem stawianym przełożonym zespołów jest pozytywne motywowanie pracowników i budowanie dobrej atmosfery poprzez konstruktywną informację zwrotną. Imprezy firmowe i wspólne „wyjścia” skutecznie spajają nasz zespół pozwalając poznać siebie nawzajem na gruncie pozazawodowym.

 

Bezpłatny parking i wygodny dojazd
Kompleks HEBAN znajduje się w Krakowie przy węźle wielickim, obok autostrady A4. Prowadzą do nas liczne połączenia autobusowe MPK. Przy węźle zatrzymują się także busy i autobusy z okolicznych miejscowości. Dla pracowników poruszających się samochodem, dostępny jest na terenie firmy specjalnie wydzielony bezpłatny parking.

Karta Multisport
Zależy nam na dobrym samopoczuciu i zdrowiu naszych Pracowników. Dlatego oferujemy dofinansowaną Kartę Multisport, umożliwiającą korzystanie z bogatej bazy obiektów sportowo-rekreacyjnych.

siłownia - skład budowlany Kraków

Program zniżek dla Ciebie i Twojego domu
Doceniamy wysiłki naszych pracowników – ich codzienną pracę i zaangażowanie w budowaniu marki HEBAN i HOFF. Dlatego wszyscy pracownicy Grupy HEBAN objęci są specjalnym programem zniżek na zakup wybranych produktów dostępnych w ramach naszej oferty. W bogatym asortymencie produktów budowlano-wykończeniowych każdy znajdzie coś dla siebie i dla swojego domu!

Dodatkowo każdy nasz pracownik może skorzystać z bardzo atrakcyjnego programu ubezpieczeń grupowych na życie.

 

tapety, dekoracje - hurtownia tapet Kraków

Proces rekrutacji

Wyślij CV – czekamy

Wyślij swoje CV na wybraną ofertę pracy w Grupie HEBAN. Nasz zespół rekrutacyjny prześledzi Twój życiorys i sprawnie poprowadzi rekrutację.

Rozmowa kwalifikacyjna

Zależy nam na tym, aby Cię dobrze poznać. Twoje oświadczenia i motywację. W trakcie rozmowy nie tylko wysłuchamy Ciebie, ale i zaprezentujemy Ci możliwości rozwojowe w naszej firmie. Na wybrane wyższe stanowiska poprosimy Cię o spotkanie z członkiem Zarządu, aby potwierdzić czy wspólnie do siebie pasujemy.

Zatrudnienie

Witaj w naszym Zespole! Zostaniesz zaproszony na wstępne szkolenie. Doświadczony kolega z Twojego zespołu zaopiekuje się Tobą. Wskaże Ci nowe miejsce pracy i wdroży w nowe obowiązki. Od przełożonego uzyskasz niezbędne narzędzia pracy i/lub strój służbowy. 

rozmowa kwalifikacyjna - hurtownia budowlana Heban
magazyn materiałów budowlanych
dostawa materiałów budowlanych
Wełna mineralna - hurtownia dociepleń Kraków